„WordPress” ištekliai SiteGround

„WordPress” yra apdovanojimus pelniusi žiniatinklio programinė įranga, kurią savo svetainėms ar tinklaraščiams kurti naudoja milijonai žiniatinklio valdytojų visame pasaulyje. „SiteGround” didžiuojasi galėdama priimti šį konkretų „WordPress” įrenginį ir suteikti naudotojams daugybę išteklių, kad būtų lengviau valdyti jų WP svetaines:

Ekspertų „WordPress” priegloba

„SiteGround” teikia aukščiausios kokybės „WordPress” prieglobą, orientuotą į greitį, saugumą ir klientų aptarnavimą. Rūpinamės „WordPress” svetainių saugumu naudodami unikalius serverio lygio pritaikymus, WP automatinius atnaujinimus ir kasdienes atsargines kopijas. Greitiname jas reguliariai atnaujindami aparatinę įrangą, siūlydami nemokamą CDN su „Railgun” ir kurdami „SuperCacher”, kuris pagreitina svetaines iki 100 kartų! Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, mes teikiame realią „WordPress” pagalbą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę! Sužinokite daugiau apie „SiteGround WordPress” prieglobą

„WordPress” vadovėlis ir žinių bazės straipsniai

„WordPress” laikoma lengvai naudojama programine įranga. Tačiau jei esate pradedantysis naudotojas, jums gali prireikti pagalbos arba galite ieškoti patobulinimų, kurie net ir pažengusiems naudotojams nėra savaime suprantami. „SiteGround WordPress” pamoka apima diegimo ir temos keitimo instrukcijas, „WordPress” įskiepių valdymą, rankinį atnaujinimą ir atsarginių kopijų kūrimą ir dar daugiau. Jei ieškote retesnių nustatymų ar pakeitimų, galite apsilankyti ” SiteGround” žinių bazėje.

Nemokamos „WordPress” temos

„SiteGround” ekspertai ne tik kuria įvairius sprendimus „WordPress” svetainėms, bet ir kuria unikalius dizainus, kuriuos galite atsisiųsti nemokamai. „SiteGround WordPress” temas lengva pritaikyti konkrečiam žiniatinklio valdytojo naudojimui.

© 2024 – Pulse – UAB DAISENA

Produktai

Pagalba