Our Strategy

Pulse Energy Drink yra įsipareigojusi remti mažus atlikėjus ir padėti jiems įsitvirtinti muzikos pramonėje. Šiuo metu bendradarbiaujame su Italijos ir Lietuvos muzikantais bei pramonės profesionalais, kad savo gerbėjams galėtume pasiūlyti naujų įdomių garsų.

Mūsų misija – kurstyti muzikantų ir muzikos mylėtojų aistras, taip pat skatinti kylančius talentus.Bendradarbiaudami su vietos menininkais ir pramonės lyderiais, tikimės sukurti bendruomenę, kuri puoselėtų kūrybiškumą, įvairovę ir naujoves.

Kaip mes dirbame?

1 žingsnis

Talentų paieška ir atranka

Užmezgame partnerystę su vietos muzikos bendruomenėmis, pramonės profesionalais ir talentų agentūromis, kad atpažintume perspektyvius kylančius atlikėjus.

Taip pat naudojamės socialinės žiniasklaidos platformomis, muzikos transliavimo paslaugomis ir internetiniais forumais, kad aktyviai ieškotume naujų atlikėjų, turinčių unikalų stilių ir potencialą.

2 žingsnis

Rėmimas ir parama

Atrinktiems atlikėjams siūlome finansinę paramą, kuri padeda padengti su muzikos kūrimu, įrašymu, rinkodara susijusias išlaidas.

Siūlome mentorystės programas arba sujungiame menininkus su patyrusiais šios srities profesionalais, kurie gali patarti karjeros vystymo, dainų rašymo, prekės ženklo kūrimo ir orientavimosi muzikos pramonėje klausimais.

3 žingsnis

Skatinimas ir priežiūra

Padedame įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros strategijas, įskaitant socialinės žiniasklaidos kampanijas, tikslinę reklamą ir turinio kūrimą, kad menininkai būtų gerai matomi internete.
Teikiame nuolatinę paramą ir rūpestį siūlydami tokius išteklius kaip teisinės konsultacijos, pagalba derantis dėl sutarčių.