Apie mus

Apie Pulse

Sveiki atvykę į Pulse – Sveiki atvykę į Pulse – tai išskirtinis prekės ženklas sukurtas bendradarbiaujant su Austrijos energinių gėrimų ekspertais. Pasitelkę jų neįkainojamą patirtį, sukūrėme išskirtinių skonių energinių gėrimų asortimentą, kuris akimirksniu suteikia energijos pliūpsnį.

Pulse energiniai gėrimai yra skirti greitai įkrauti jūsų energijos lygį, kad išliktumėte energiningi visą dieną. Su kiekvienu gurkšniu pajausite nepakartojamą gyvybingumo ir energijos pliūpsnį. Pulse yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išties jaudinančio energinio gėrimo.

Mūsų atsidavimas kokybei ir naujovėms atsiskleidžia kiekvienoje Pulse skardinėje, nes stengiamės pateikti šviežiausią, drąsiausią ir energingiausią energinį gėrimą rinkoje. Pasiruoškite patirti puikius skonius ir pasikrauti energijos su Pulse.

TAURINAS

Visi energiniai gėrimai papildyti taurinu, kuris gali pagerinti fizinį ir protinį darbingumą bei energiją.

SKONIS

Receptas sukurtas kartu su Austrijos energinių gėrimų ekspertais

PAKUOTĖ

Buvome vieni pirmųjų, savo pakuotėms pradėję naudoti tamsoje šviečiančius liuminescencinius dažus.

VITAMINAI

1 Pulse skardinėje yra 50 % per dieną suvartojamų B6 ir B12 vitaminų.

 

KOFEINAS

Optimalus kofeino kiekis, 50 mg skardinėje (20 mg/100 ml) = 1 puodelis kavos.

Mūsų Strategija

Pulse energinio gėrimo prekės ženklas yra įsipareigojęs remti jaunus menininkus ir padėti jiems įsitvirtinti muzikos industrijoje. Šiuo metu bendradarbiaujame su Italijos ir Lietuvos atlikėjais bei muzikos profesionalais, kad savo gerbėjams galėtume pasiūlyti naujų bei įdomių muzikos garsų.

Mūsų misija – kurstyti muzikos kūrėjų ir muzikos mylėtojų aistras, taip pat skatinti kylančius talentus. Bendradarbiaudami su vietos menininkais ir muzikos industrijos profesionalais, tikimės sukurti bendruomenę, kuri puoselėtų kūrybiškumą, įvairovę ir naujoves.

Kaip mes dirbame?

1 žingsnis

Talentų paieška ir atranka

Užmezgame partnerystę su vietos muzikos atlikėjais, industrijos profesionalais ir talentų agentūromis, kad atpažintume perspektyvius, kylančius atlikėjus.

Taip pat, naudojamės socialinės tinklų platformomis, muzikos transliavimo paslaugomis ir internetiniais forumais, kad aktyviai ieškotume naujų atlikėjų, turinčių unikalų stilių ir potencialą.

2 žingsnis

Rėmimas ir parama

Atrinktiems atlikėjams siūlome finansinę paramą, kuri padeda padengti su muzikos kūrimu, įrašymu, rinkodara susijusias išlaidas.

Siūlome mentorystės programas arba sujungiame menininkus su patyrusiais šios srities profesionalais, kurie gali patarti karjeros vystymo, dainų rašymo, prekės ženklo kūrimo ir orientavimosi muzikos industrijos klausimais.

3 žingsnis

Skatinimas ir pagalba

Padedame įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros strategijas, įskaitant socialinės tinklų kampanijas, tikslinę reklamą ir turinio kūrimą, kad menininkai būtų gerai matomi internete.
Teikiame nuolatinę paramą ir rūpestį siūlydami tokius išteklius, kaip teisinės konsultacijos, pagalba derantis dėl sutarčių.